Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów posiadających ogromną wiedzę we własnej dziedzinie umożliwiając profesjonalną obsługę Klienta.

Każdy specjalistyczny pracownik naszej firmy przeszedł szereg zarówno wymaganych jak i dodatkowych szkoleń uprawniających go do pracy na konkretnym stanowisku u autoryzowanego dealera Toyoty.

Nasz zespół to nie tylko specjaliści w własnej dziedzinie, to również ludzie, którzy z pasją podchodzą do tego co robią, szukając problemów u źródła i rozwizujac je najszybciej jak to tylko możliwe przy zachowaniu najwyższej dokładności - bo dla nas jakość nie jest obietnicą, to sposób na życie.
 
Jeżeli jesteś ambitny, liczysz na rozwój swojej kariery i nie boisz się wyzwań przyjdź do nas. Mamy dla Ciebie pracę.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Toyota Kobos wypełnij formularz rekrutacyjny.
Do CV oraz Listu motywacyjnego powinna być dołączona klauzula "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

 
Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem od nas powiadomień dotyczących nowych ofert pracy podaj swój adres e-mail.
 
 
Poniżej prezentujemy aktualną listę ofert pracy w naszej firmie.
 
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
DDSSN/NS/2020
Miejsce pracy NOWY SĄCZ
Pokaż szczegóły
 
 
Inne
-
Miejsce pracy Brak wskazanego.
Pokaż szczegóły
 

 © 2020 Copyright by TOYOTA KOBOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.